Grzybki

Przedszkole Miejskie nr 20 w Bytomiu

Strony

  • Strona główna
  • Angielski dla młodszych
  • Logopedia

piątek, 24 listopada 2017

Miluś ma kolejnego przyjaciela!

Dziś szczęśliwym pajączkiem był pajączek Martyny:) To ona dziś w nagrodę za swoją aktywność mogła zabrać do domu jeden ze skarbów.
GRATULUJEMY!!!





Autor: PM20Bytom o 20:07:00
Nowszy post Starszy post Strona główna

Grzybki

Grzybki

Archiwum

  • ►  2020 (43)
    • ►  kwietnia (21)
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (10)
  • ►  2019 (71)
    • ►  grudnia (11)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (8)
    • ►  września (7)
    • ►  kwietnia (8)
    • ►  marca (10)
    • ►  lutego (10)
    • ►  stycznia (9)
  • ►  2018 (88)
    • ►  grudnia (12)
    • ►  listopada (18)
    • ►  października (11)
    • ►  września (7)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (13)
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (5)
  • ▼  2017 (35)
    • ►  grudnia (8)
    • ▼  listopada (8)
      • Andrzejki:)
      • Kolejny przyjaciel Milusia
      • Lubimy się bawić
      • Miluś ma kolejnego przyjaciela!
      • Grzybki dbają o zęby:)
      • Zdrowo się odżywiamy:)
      • Zabawy z chustą animacyjną
      • Kolejny przyjaciel Milusia
    • ►  października (12)
    • ►  września (7)

Etykiety

  • Konkursy
  • Przyjaciele Milusia
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.