Grzybki

Przedszkole Miejskie nr 20 w Bytomiu

Strony

  • Strona główna
  • Angielski dla młodszych
  • Logopedia

czwartek, 21 grudnia 2017

Wigilia w przedszkolu

Dzisiaj był bardzo uroczysty dzień. Wszystkie dzieci wraz z paniami spotkały się na wspólnej uroczystej przedszkolnej Wigilii.
Po zakończonym obiedzie i wspólnym połamaniu się opłatkiem obyło się kolędowanie.
Na koniec dzieci znalazły pod choinką wspaniałe prezenty.















Autor: PM20Bytom o 21:57:00
Nowszy post Starszy post Strona główna

Grzybki

Grzybki

Archiwum

  • ►  2020 (43)
    • ►  kwietnia (21)
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (10)
  • ►  2019 (71)
    • ►  grudnia (11)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (8)
    • ►  września (7)
    • ►  kwietnia (8)
    • ►  marca (10)
    • ►  lutego (10)
    • ►  stycznia (9)
  • ►  2018 (88)
    • ►  grudnia (12)
    • ►  listopada (18)
    • ►  października (11)
    • ►  września (7)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (13)
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (5)
  • ▼  2017 (35)
    • ▼  grudnia (8)
      • Wigilia w przedszkolu
      • Spotkanie przy choince
      • Skrzynia skarbów znów otwarta:)
      • Koncert w Muzeum Górnośląskim
      • Kolejny przyjaciel Milusia
      • św. Mikołaj
      • Ubieramy choinkę
      • Święto Górników
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (12)
    • ►  września (7)

Etykiety

  • Konkursy
  • Przyjaciele Milusia
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.