Grzybki

Przedszkole Miejskie nr 20 w Bytomiu

Strony

  • Strona główna
  • Angielski dla młodszych
  • Logopedia

poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Spacer w poszukiwaniu wiosny

Dziś wraz z Krasnoludkami wybraliśmy się na spacer do pobliskich ogródków działkowych.
Napotkana na drodze pani zaprosiła nas do swojego ogródka, by pokazać nam pierwsze wiosenne kwiaty.
Po powrocie do przedszkola świetnie bawiliśmy się w ogrodzie przedszkolnym:)


















Autor: PM20Bytom o 19:03:00
Nowszy post Starszy post Strona główna

Grzybki

Grzybki

Archiwum

  • ►  2020 (43)
    • ►  kwietnia (21)
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (10)
  • ►  2019 (71)
    • ►  grudnia (11)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (8)
    • ►  września (7)
    • ►  kwietnia (8)
    • ►  marca (10)
    • ►  lutego (10)
    • ►  stycznia (9)
  • ▼  2018 (88)
    • ►  grudnia (12)
    • ►  listopada (18)
    • ►  października (11)
    • ►  września (7)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (4)
    • ▼  kwietnia (5)
      • Kolejny przyjaciel Milusia
      • Przyjaciele Milusia
      • Kolejny Przyjaciel Milusia
      • Rozstrzygnięcie wewnętrznego konkursu o zdrowym st...
      • Spacer w poszukiwaniu wiosny
    • ►  marca (13)
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (5)
  • ►  2017 (35)
    • ►  grudnia (8)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (12)
    • ►  września (7)

Etykiety

  • Konkursy
  • Przyjaciele Milusia
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.