Grzybki

Przedszkole Miejskie nr 20 w Bytomiu

Strony

  • Strona główna
  • Angielski dla młodszych
  • Logopedia

wtorek, 2 października 2018

Mój ulubiony owoc

Nasze Grzybki wiedzą co zdrowe, lubią wszystkie owoce..., no, może prawie wszystkie:)
Dziś w każdym bądź razie od samego rana cierpliwie przygotowywały kuleczki z bibuły, z których po śniadaniu wykonały "jabłko"... :)


Autor: PM20Bytom o 18:37:00
Nowszy post Starszy post Strona główna

Grzybki

Grzybki

Archiwum

  • ►  2020 (43)
    • ►  kwietnia (21)
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (10)
  • ►  2019 (71)
    • ►  grudnia (11)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (8)
    • ►  września (7)
    • ►  kwietnia (8)
    • ►  marca (10)
    • ►  lutego (10)
    • ►  stycznia (9)
  • ▼  2018 (88)
    • ►  grudnia (12)
    • ►  listopada (18)
    • ▼  października (11)
      • Jesienne zabawy w ogrodzie przedszkolnym:)
      • Skąd się biorą chmury, tęcza, wiatr?
      • Kotki - aktorzy w naszym teatrzyku:)
      • Święto Drzewa
      • Szukamy jesiennych liści
      • Wycieczka na Plac Akademicki
      • Dzień Edukacji Narodowej
      • Jesienny spacer
      • "KTO TY JESTEŚ - POLAK MAŁY" - konkurs plastyczny
      • Ludziki z ziemniaków
      • Mój ulubiony owoc
    • ►  września (7)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (13)
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (5)
  • ►  2017 (35)
    • ►  grudnia (8)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (12)
    • ►  września (7)

Etykiety

  • Konkursy
  • Przyjaciele Milusia
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.