Grzybki

Przedszkole Miejskie nr 20 w Bytomiu

Strony

  • Strona główna
  • Angielski dla młodszych
  • Logopedia

piątek, 21 grudnia 2018

Wigilia w przedszkolu

Dzisiaj był bardzo uroczysty dzień. Wszystkie dzieci wraz z paniami spotkały się na wspólnej uroczystej przedszkolnej Wigilii.
Po zakończonym obiedzie obyło się kolędowanie.












Autor: PM20Bytom o 21:19:00
Nowszy post Starszy post Strona główna

Grzybki

Grzybki

Archiwum

  • ►  2020 (43)
    • ►  kwietnia (21)
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (10)
  • ►  2019 (71)
    • ►  grudnia (11)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (8)
    • ►  września (7)
    • ►  kwietnia (8)
    • ►  marca (10)
    • ►  lutego (10)
    • ►  stycznia (9)
  • ▼  2018 (88)
    • ▼  grudnia (12)
      • Jasełka
      • Wigilia w przedszkolu
      • Przyjaciel Milusia:)
      • Swiąteczne pierniczki
      • Koncert przy Kościele.
      • "PAN SPRZĄTALSKI" odwiedził nasze przedszkole.
      • Magiczna liczba 7 :)
      • Życzenia Świąteczne
      • Spacer w poszukiwaniu zimy
      • Mikołaj w przedszkolu
      • Kolejny Przyjaciel Milusia:)
      • Barbórka w przedszkolu
    • ►  listopada (18)
    • ►  października (11)
    • ►  września (7)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (13)
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (5)
  • ►  2017 (35)
    • ►  grudnia (8)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (12)
    • ►  września (7)

Etykiety

  • Konkursy
  • Przyjaciele Milusia
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.