Grzybki

Przedszkole Miejskie nr 20 w Bytomiu

Strony

  • Strona główna
  • Angielski dla młodszych
  • Logopedia

środa, 20 lutego 2019

Dinozaury w przedszkolu!:)

Dziś oglądaliśmy na tablicy multimedialnej bajkę edukacyjną p.t.: „Był sobie człowiek – była sobie Ziemia” –  przybliżającą dzieciom jak zmieniała się Ziemia i życie na niej na przestrzeni lat. 
Po krótkiej bajce wzięliśmy się do pracy i namalowaliśmy ogromne dinozaury.

















Autor: PM20Bytom o 19:00:00
Nowszy post Starszy post Strona główna

Grzybki

Grzybki

Archiwum

  • ►  2020 (43)
    • ►  kwietnia (21)
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (10)
  • ▼  2019 (71)
    • ►  grudnia (11)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (8)
    • ►  września (7)
    • ►  kwietnia (8)
    • ►  marca (10)
    • ▼  lutego (10)
      • Zabawy w ogrodzie przedszkolnym
      • Sieć - wynalazki
      • Domek dla Misia
      • Dinozaury w przedszkolu!:)
      • Malujemy rękami przy muzyce:)
      • Bezpieczne ferie
      • Przedstawienie p.t.: "Królowa Śniegu"
      • Wprowadzenie liczby 0, balonikowych zabaw ciąg dal...
      • Magnes - Pierwsze zajęcia z cyklu "Mały naukowiec"
      • Karnawałowa zabawa z balonikami:)
    • ►  stycznia (9)
  • ►  2018 (88)
    • ►  grudnia (12)
    • ►  listopada (18)
    • ►  października (11)
    • ►  września (7)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (13)
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (5)
  • ►  2017 (35)
    • ►  grudnia (8)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (12)
    • ►  września (7)

Etykiety

  • Konkursy
  • Przyjaciele Milusia
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.