Grzybki

Przedszkole Miejskie nr 20 w Bytomiu

Strony

  • Strona główna
  • Angielski dla młodszych
  • Logopedia

sobota, 26 października 2019

Święto Drzewa







Pani Monika i Pani Mariola zorganizowały dla naszych przedszkolaków Święto Drzewa. Dzieci zdobyły nowe wiadomości o drzewach, wysłuchały bajki o dębie oraz wzięły udział w licznych zabawach. 














Autor: PM20Bytom o 05:16:00
Nowszy post Starszy post Strona główna

Grzybki

Grzybki

Archiwum

  • ►  2020 (43)
    • ►  kwietnia (21)
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (10)
  • ▼  2019 (71)
    • ►  grudnia (11)
    • ►  listopada (8)
    • ▼  października (8)
      • Pan Policjant w przedszkolu
      • Święto Drzewa
      • Występ dla seniorów
      • Kino - Przedszkole
      • Spotkanie z Bytomskim Lwem i Utopcami
      • Urodziny Książkowego Misia
      • Poszukiwanie kasztanów
      • Sałatka jarzynowa
    • ►  września (7)
    • ►  kwietnia (8)
    • ►  marca (10)
    • ►  lutego (10)
    • ►  stycznia (9)
  • ►  2018 (88)
    • ►  grudnia (12)
    • ►  listopada (18)
    • ►  października (11)
    • ►  września (7)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (5)
    • ►  marca (13)
    • ►  lutego (8)
    • ►  stycznia (5)
  • ►  2017 (35)
    • ►  grudnia (8)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (12)
    • ►  września (7)

Etykiety

  • Konkursy
  • Przyjaciele Milusia
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.